• Voor 16.00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending boven €49,-
  • 4 speciaalzaken onder 1 dak
  • Voor 16.00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending boven €49,-
  • 4 speciaalzaken onder 1 dak

Stihl accu-zuighakselaar SHA 140

Schrijf de eerste review over dit product

Accubladzuiger SHA 140: uiterst krachtig en doeltreffend voor professionele zuigklussen
De accubladzuiger STIHL SHA 140 van het STIHL AP systeem is bijzonder krachtig. Hij is ideaal voor professionals in het landschapsonderhoud, gemeentebedrijven en conciërgediensten. Hij zuigt bladeren, maaiafval of snoeisel van heggen efficiënt op en versnippert ze direct in de machine. Of het nu gaat om oppervlakken zoals asfalt en beton, grind, gazons, weiden of bloemperken, de STIHL SHA 140 biedt een uitstekende zuigkracht om de klus snel te klaren.

Hij is bovendien bijzonder stil, zodat je je reinigingswerk kan uitvoeren zonder gehoorbescherming te dragen. Dankzij de variabele bedieningshendel pas je de zuigkracht traploos aan aan je taak. Bovendien heeft de SHA 140 een Boost-functie, die je eenvoudig kan inschakelen met de bedieningshendel voor een maximaal vermogen. De metalen hakselmessen zorgen voor een doeltreffende versnippering van het opgezogen materiaal. Het versnipperde materiaal komt vervolgens rechtstreeks in de opvangzak van 55 l terecht. Je kan de zak heel eenvoudig en zonder gereedschap verwijderen en legen. De stevige, duurzame metalen gespen maken het openen en sluiten van de zak bijzonder gemakkelijk. Nog een voordeel van de SHA 140: het STIHL Air Flow Management systeem biedt een hoge en constante zuigkracht, ongeacht hoe vol of vuil de zak is. Dankzij zijn intelligente ontwerp kan je de STIHL SHA 140 openen zonder gereedschap om hem schoon te maken terwijl hij op de grond staat en nog steeds voorzien is van zijn blaaspijp.

De accubladzuiger STIHL SHA 140 is compatibel met de optioneel verkrijgbare STIHL Smart Connector 2 A.

Raadpleeg ons overzicht van de loop- en laadtijden van de STIHL accu’s om te weten hoelang je nog kan werken met je accubladzuiger STIHL SHA 140, maar ook om te weten hoelang het duurt om de gebruikte accu weer op te laden.

Alle machines van het accusysteem STIHL AP zijn gemaakt voor professionele gebruikers en voor dagelijks gebruik, ook bij slecht weer. Ze zijn dan ook voorzien van een beproefde bescherming tegen spatwater, die bewezen is door geavanceerde interne tests. De spatwatertest is gebaseerd op de norm IPX4.
3 tot 5 dagen levertijd
€ 379,00
Voordelen Bosgra
Stihl accu-zuighakselaar SHA 140

Stihl accu-zuighakselaar SHA 140

Meer afbeeldingen

Producteigenschappen

Stihl accu-zuighakselaar SHA 140
Technische details
  • Nominale spanning 36 V
  • Gewicht 5,1 kg
  • Luchtstroom met rond mondstuk 910 m³/h
  • Geluidsdrukniveau 83 dB(A) 1)
  • Geluidsvermogenniveau 96 dB(A) 1)
  • Trillingswaarde rechts 0,7 m/s² 2)
  • Aanbevolen accu AP 300 S
  • Verhouding versnipperd:onversnipperd afval 1:14
  • Accusysteem AP
  • Volume opvangzak 55 l
  • Luchtdebiet 910 m³/h
  • Autonomie 1 Standaard
  • Autonomie 4 Boost
  • Autonomie 1 met AP 300 S 0-60 min
  • Autonomie 4 met AP 300 S 0-38 min
  • IP beschermingsgraad IPX4
Minder weergeven
1)K-waarde volgens RL 2006 / 42 / EG = 2,0 dB(A)
2)K-waarde volgens RL 2006 / 42 / EG = 2 m/s²
Deel dit product

Extra informatie

Artikelnummer SA07-011-7100-097
Gewicht 1.0000

Schrijf uw eigen review

Hoe waardeert u dit product? *

 
Beoordeling

Elke maand verloten wij onder de reviews een waardebon t.w.v. €25,- te besteden in de webwinkel

Houd rekening met

  • De beoordeling gaat over het product
  • Vertel hoe en waar u het product gebruikt.
  • Gebruik minimaal 20 woorden.
  • Geef plus- en verbeterpunten van een product.

Bosgra Tuin & Gereedschap in Hurdegaryp

Naast ons online aanbod hebben we in onze winkel een nog groter assortiment. Niet kunnen vinden wat u eigenlijk zocht? Neem contact met ons op!